Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 19:34   #4798
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no chyba faktyczni cos ściemniały
jak bardzo chcesz maskę to daj znać - spróbuje sie wybrać.
ee to chyba chwilowe...mam nadzieję, przejdzie mi
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość


krem do rąk polecam ten co zakupiła fiolka85, tym bardziej jak jest w promocji - z phenome zdecydowanie najlepszy, najbardziej treściwy. z innych firm moim ulubieńcem jest aa sensitive spa kokos - pachnie cudnie, tak słodko, cukierkowo, ale to raczej lekki kremik, bardziej nawilżający niż ochronny. a z takich ochronnych co smaruję przed wyjściem na dwór to całkiem niezły jest alverde (ale dostępny tylko na allegro-tak samo jak dr Scheller który robi furorę), alterra też ma wosk pszczeli i działanie ochronne ale ja nie cierpię kosmetyków o zapachu granatu. do stóp się nie wypowiem bo mi zimą wystarczy posmarować na noc twardym balsamem LF

ale ja mam już 5 szóstego nie mam gdzie postawić, bo mam już w torebce, po jednym na łazienkę, przy wyjściu z domu i w pokoju choć wróć ten z torebki właśnie mi się kończy..
O to widzę, że mamy podobne patenty na rączki i stópki, chociaż ja do stóp musze stosować krem do z mocznikiem bo inaczej mi pięty twardnieją.
Jak gdzie zobaczę krem aa to sobie też kupię skoro polecasz chwilowo mam tylko 3 kremiki
dr sheller
phenome
absolute organic
ach nie mam jeszcze lavera też całkiem dobry,ale trochę lżejszy
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora