Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle do kosmetyków mineralnych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-10, 21:14   #3707
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Zoeva sa malutkie, cieniutkie
312 skośny
315 jak w płynnym
Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
ZOEVA 312 Detail Liner. Ale jest naprawdę malutki i cieniutki. Używam go do eyelinera Maybelline, z tym że ciągle się uczę Na co dzień maluję kreskę kredką bo szybciej, więc okazji do ćwiczenia mam mało. Nie mam go do czego porównać, wcześniej używałam pędzelka edm z sypkim eyelinerem, a to jak sama zauważyłaś zupełnie inna bajka. Dlatego nie obiecam, że to jest najlepszy wybór i każdy będzie zachwycony.
Właśnie takich szukam! Wydają mi się ciut drogie, ale chyba zainwestuje. Ten zgiety jest sztywny? Mam też takie z Coastal scents, ale juz widzę, że jest do bani. Miałam kiedyś też taki (też z Coastal), ale gdzieś posialam.
Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
ja do linera mam inglot 31t. ale już ma parę lat. i co śmieszne, do tej pory dawał rade z linerami mineralnymi w proszku i doczyszczał się pięknie płynem do pędzli MUR, a teraz mam odrobinę linera inglot, tego AMC numer 77, matowa czerń i... dalej daje radę, ale płyn MUR ma problemy żeby pędzel szybko doczyścić. Muszę go wkłądać do płynu Kryolan albo po prostu prać po użyciu. Bo lubię jak to włosie dalej jest pomarańczowe, a nie szarawe [emoji14]
Wydaje się idealnym odpowiednikiem mojego z Essence!
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując