Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca w banku - rozmowa kwalifikacyjna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-28, 06:09   #1
Beau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 89
Question

Praca w banku - rozmowa kwalifikacyjna


Hej!


Ubiegam się o pracę w banku i wkrótce idę na rozmowę kwalifikacyjną. Jednak nigdy nie byłam na rozmowie w banku i trochę się boję . Pracowałam już np. w sklepach czy butikach, ale teraz rozglądam się za czymś poważniejszym i na stałe

Czy wiecie, jakich pytań mogę się spodziewać? Na pewno wiele z Was ma to już za sobą i może udzielić mi cennych rad Zależy mi na tej pracy więc nie chcę żadnej wpadki!

No i kompletnie nie wiem, co powiedzieć, gdy zostanę zapytana o zarobki (ile chcę zarabiać). Wiem, że mogę ominąć jakoś to pytanie (że liczy się satysfakcja a nie zarobki itp. ) ale oni zazwyczaj drążą temat, a nie chciałabym się wygłupić i powiedzieć 800 zł ani też 8000 zł, więc jak myślicie ile mam powiedzieć? Wiem, że to niewdzięczny temat, no ale cóż...

I jeszcze ubiór Czy jak pracujecie w banku to dostajecie jakieś nakazy co do ubioru? A może macie ubranie robocze jakieś? Oczywiście na rozmowę ubiorę się elegancko, ale jestem ciekawa co do samej pracy, czy obowiązują jakieś kolory (np. czerń i biel albo biel i granat...).

Mam długie paznokcie, wypada je pomalować? A makijaż?
Proszę o rady
Beau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując