Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-11, 11:59   #2842
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

zaraz zwymiotuje ile nachodziłam się! na kończynach własnych dzisiaj taka ładna pogoda to szkoda w 4 kółka wsiadać
ładne powitanie

witajcie laleczki
wróciłam z zakupów, biedne były wieczorkiem obfocę co kupiłam
szmatek mało, ciągle poszukuję kiecki na komunie upatrzyłam w razie czego w RI
i dorwałam się do pędzli z H&M do cieni nie wiem po co jak maluję tylko tym bladziochem

zaraz ponadrabiam Was i zrobię trening

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
super,że jesteś zadowolona pokaż się
a japonki myślę,że tak nie bardzo.. ale najlepiej jakbyś pokazała kiecke i buciki

u mnie są w kioskach


przepraszam
shape kosztował koło 13 zł chyba, widziałam ceny na all i żałowałam,że nie kupiłam więcej
nie wiem ile dokładnie trwa trening,bo moja płyta zamieszkała w odtwarzaczu dvd a jakie masz ostatnie ćwiczenie?
Jak chcesz to w wolnej chwili mogę przegrać Ci płytę i wysłać
niezłe przebicie na all ciekawa jestem czy ktoś to kupi
kochana doczytałam już, że Paulina pisała, że 42 minuty to jakiś 2 min. brakuje
zaraz po treningu powiem Ci na jakim kończę bo po 1 razie nie pamiętam dokładnie na czym skończyło się
kochana jesteś

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Melduje sie ze zyje ide cwiczyc bo nabralam mocy po wczorajszym i checi do dalszego treningu
lubię to!

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

dziewczynki sukienke mam taką http://moda.allegro.pl/niebieska-min...308685041.html a propozycje butów wkleje poniżej zdjęcia włosków z przed chwili sory za nieład bo wstałam niedawno
jeszcze bym chciała jakąś małą torebeczke tylko nie wiem jaki kolor
Asiu ładny kolorek włosków
a co do bucików to moim zdaniem obie pary pasują, dodatki i lecisz

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

ja do tej kiecki założyłaby jakiś wisiorek mówiłam, że jestem fanką sztucznej biżuterii? tyle tego złomu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora