Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 22:10   #308
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Mój ulubiony bronzer wszystkie inne poszły w odtawkę Z macową 109 tworzą mi wyraźne kości policzkowe
Bardzo miło mi to słyszeć - zawsze to raźniej, jak pochlebne opinie utwierdzają człowieka w przekonaniu, że jednak zakup był bardzo potrzebny .
Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Olu, napisz proszę, jak Twoje wrażenia po testach tej bazy chanelkowej - nie pomarańczowa ona? Już kilka razy bawiłam się jej testerem i zawsze mi się wydaje, że ten odcień taki jakiś jednak w pomarańczkę idący? Jak Ci się wydaje?
Kochana, za wiele nie powiem, bo w zasadzie mam tą bazę od ledwie kilku godzin. Wprawdzie przy użyciu 109 coś już tam smarowałam nią po buzi , ale przy sztucznym świetle, zmęczonej całodziennymi zakupami twarzy i mało świeżym mejkapie efekt jest mało wymierny . Niestety muszę przyznać, że mimo szybkich i mało wnikliwych testów, coś tam w tym bronzerku pomarańczką mi zalatuje , ale to może siła sugestii, bo też czytałam, że na niektórych skórach wybija takie tony i tego się obawiałam, więc może już ze strachu przed tą pomarańczą widzę wszystko na wyrost . Będę na pewno w najblizszych dniach wnikliwiej testować i dam znać, jakie ostatecznie mam wrażenia .

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ja nie Ola, ale odpiszę Jak dobrze rozetrzesz to nie ma żadnej pomarańczki
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
No ja bez niej już sobie nie wyobrażam makijażu Ale beżyk to to chyba nie jest, piękny naturalny brązik na pewno
To mnie pocieszyłaś .
Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A w jakim mieście zdobyłaś ten bronzer? Też mi się marzy, a w Krakowie nie mogę go dorwać .

I powiedzcie mi, czy on pasuje osobom o bardzo jasnej karnacji?
Kupiłam we Wrocławiu, w Magnolii, zostały jeszcze dwie ostatnie sztuki. Trzeba o nie pytać, bo były schowane w szufladzie, nie wystawione .
Sama też mam jasną karnację i myślę, że się nada i dla bladolicych, tylko kwestia, ile się nałoży. w każdym razie tak się pocieszam .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując