Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-18, 14:26   #4751
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sylvievie Pokaż wiadomość
Zaczynam się zastanawiać czy nie mam Łojotokowego zapalenia skóry. Niby tłusta a jednak skórki. Któraś z Was ma może taką skórę - jakich podkładów używacie? (wiadomo pielęgnacja to podstawa - męczę kerium ds z la roche posay), ale na codzień trzeba jakoś wyglądać
Też tak miałam, że niby skóra się świeci a są skórki. Jak przestałam używać złuszczających kremów z kwasami i lepiej nawilżać to problem praktycznie minął. Używam teraz serum Azelo-oliwkowego z Biochemii Urody, ono jest łagodne dla cery.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez mizmaz Pokaż wiadomość
Cześć.
Z racji tego, że mają być promocje w Rossman, stwierdziłam, że już najwyższa pora kupić DOBRY podkład. Ostatnio poszłam na przeszpiegi, żeby sprawdzić podkłady, a w dzień promocji tylko wejść, wziąć i zapłacić.
Przetrzepałam chyba wszystkie półki, miałam nawet wrażenie, że zaraz mnie wyrzucą ze sklepu, bo tylko testowałam podkłady

Szłam od drogich, po tańsze i KAŻDY miał albo odcień żółci, albo pomarańczy, albo był za brązowy. Nie udało mi się niczego dobrać i w sumie jestem załamana, bo nie wiem, gdzie szukać idealnego podkładu?

Przejrzałam też yt propozycje na dobranie podkładu, ale to nic mi nie dało, bo żadne podkład do mnie nie pasował.

Ktoś ma jakieś pomysły? Kupić dwa, np. bardzo jasny i ciemny i mieszać? Bo sama już nie wiem
A jaka masz cerę? Jasną? Różową, żółtawą?
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora