Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żony 2015 część 15
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-24, 10:34   #3614
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Żony 2015 część 15

a my tez tak niesmialo mozemy pomyslec o wlasnym domku albo chociazby aparatemencie jakims..za dwa lata albo o mieszkaniu w przyszlym roku bez 15letniego kredytu bo Tz przyniosl ostatnio baaardzo dobra nowinę nie do odwołania

kazdy normlany czlowiek by sie cieszyl z posiadania wlasnego domu, ale. kurczę, tak mnie przeraza spanie w cichym domu, ze pojęcia nie macie. I że w czasie burzy, huraganu czy coś może się stać. Ale w bloku niby też, chociaż dachu z bloku nie wyrwie ( a przynajmniej nie slyszalam o tym). Wiem wiem, plus i minusy ma wszystko. To tylko takie moje wewnętrzne strachy :bezradny:

A ja wlasnie z katarem szukam wyprawki noworodkowej w internetach, Tzta nawet w to nie wkrecam, bo moge sobie wyobrazic ten jego wzrok -.- :P.

i zauwazylam ze jak chce zaczac cos mowic, a nie mowilam np cala noc, albo kilka godzin to glos mi zanika na początku. Wczesniej myslałam, ze to normalne, ale teraz wiem, że to od tarczycy i cholernie sie boje, że już PO moge stracic glos albo miec chrype, albo nie wiem im wiecej czytam o rekonwalescencji tym bardziej sie załamuję co mnie czeka
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora