Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-21, 14:38   #333
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: Blizny Potrądzikowe: Redukcja przez kosmetyki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się dzisiaj na ten zabieg, bo w tamtym roku robiłam trzy serie laserem i na prawdę bardzo mi pomogły, efekty suuuper!!!! Zniknęło mi większość przebarwień i takie podskórne gule obrzydliwe.
Sam zabieg jest dosyć bolesny w chwili uderzenia - nie wiem czy dobrze to opisuję, ale wydaje mi się, że w chwili uderzenia tego światła laserowego. Coś jakby uszczypnięcie, ale bardzo mocne, które rozchodzi się po wewnętrznych partiach skóry. Po zabiegu skóra w miejscach "strzału" jest zaczerwieniona, ale znika to po godzinie, dwóch. Następnie każdego dnia zauważalne jest stopniowe blednięcie przebarwień. Mi pomogły trzy serie w tamtym roku, jednak ostatnio z moją skórą znowu robi się coś niedobrego i trądzik mi wraca - lekarz dzisiaj powiedział, że muszę wrócić do leczenia antybiotykowego, albo do hormonów i dopiero wtedy wziąć się za usuwanie pozostałości. Bardzo lubię tego lekarza - jest konkretny i można mu zaufać. Jednak jest rzecz, która trochę mnie zniechęca do laserów - to to, że "strzały" laserowe robi się punktowo, a to oznacza, że nie zawsze uda się "wystrzelać" każde miejsce, w którym jest plama albo blizna.
Lekarz powiedział mi jeszcze, że on wycofuje się z robienia zabiegów kwasami, bo laser jest o wiele skuteczniejszy i nie powoduje żadnych uboczntch, często brzydkich skutków, jak to niekiedy jest przy kwasach - przebarwienia, blizny, itp.
Napisz prosze wiecej o tym laserze,Ja pilnie poszukuje Aramis,ale On jest tylko w Bydgoszczy,Sopocie.Jestem z Wroclaia i troszke daleko
Jak nazywal sie laser ktory stosowalas i ile kosztuje jedno razowo i ile razy go juz robilas.
W jakim stopniu sa twoje blizny?Ja mam dziurki i przebarwienia
Bardzo prosze o odp,bo moja twarz nie daje mi juz spokojnie spac
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując