Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 07:33   #822
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Z KWC wiem, że Pharmaceris jest najbardziej znośnym z filtrów. To jest mój drugi filtr (pierwszy był niepopularnej marki, 60+, bardzo tłusty) i obawiam się, że na dłuższą metę nie dam rady funkcjonować z filtrem na twarzy,jeśli inne są jeszcze gorsze.

Choć z drugiej strony może i przeżyłabym tę lepką warstwę, gdyby nie to, że cera robi mi się jakaś... chropowata. A to może być wina konkretnego składnika i zamiana Pharmaceris na inny filtr może się okazać zmianą na plus.
Filtry mają też to do siebie, że często w składzie są parabeny. Teraz mam na celowniku Vichy, chociaż ta marka zmienia produkty na lato chyba co sezon
Może akurat filtry typu draj tacze by się u Ciebie sprawdziły, ja się z nimi nie potrafię dogadać.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Mój bank, po przekroczeniu pewnego limitu płatności, powinien odcinać mi dostęp do KWC

Mam swój sprytny system: pakuję upatrzone rzeczy do torebki i czekam miesiąc. Ten miesiąc przeznaczam na rozmyślania, czy naprawdę potrzebuję danej rzeczy. Wiadomo, są niekiedy takie odkrycia, które muszę mieć natychmiast ale zaskakująco wytrwale się tego trzymam, w związku z czym już wiem, jaki szampon/ serum/ krem do rąk/ odżywkę do włosów kupię za kilka miesięcy, bo robi się kolejka
Ja za to mało korzystam z torebki, większość zakupów wynika z tego, że coś spodobało mi się w sklepie, no ale ja mało kupuję w necie, 90% moich kosmetyków to nabytki stacjonarne.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora