Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 13:46   #256
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

a który typ to królewna śnieżka? true winter?

zamiast przedwcześnie ogłaszać się królewną, lepiej popróbuj z paletami
@Wampierz
chyba mało prawdopodobne, żeby ktoś, komu pasują i niektóre ciepłe, i maksymalnie jaskrawe kolory był chłodną zimną?

którym paletom polecałabyś się przyjrzeć u kogoś, kto:

1. Jak się opalasz - szybko, od razu na złoto, nigdy na czerwono czy różowo


2. Kolor oczu - zgaszony zielony. Oprawa oczu bardzo jasna, niewidoczne rzęsy i jasne brwi

3. Piegi - brak

4. Cera - dość ciemna, raczej ciepła. nawet zimną nie jest blada/jasna. ale dużo jaśniejsza niż latem


5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond z jaśniejszymi pasmami. bardziej ciepły niż zimny

6. Kolor ust- zgaszona, dość jasna brzoskwinia z domieszką różu

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? średnie brązy, ecru, koral, miodowe i mleczne beże

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? nie. czysta biel ujdzie słabo. czerń bardzo źle wygląda

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? raczej nie.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? tak, jak najbardziej.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? na pewno ciepłe co do zimnych nie ma zgody


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - nie wiem

ja i koleżanka będziemy wdzięczne za sugestię, które 2-4 typy są wg Ciebie są najbardziej prawdopodobne

Edytowane przez katusek
Czas edycji: 2013-04-25 o 14:04
katusek jest offline Zgłoś do moderatora