Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AMILIE Mineral Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-27, 19:46   #2111
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
A to prawda, na poliku już aż tak nie świeci jak na ręku, może dlatego, że ten brokat jednak się z pędzla strzepuje zanim nakładam róż i jest go już o wiele mniej.
Niemniej jak sobie maznęłam Tip Top na ręku to mnie przeraził mam małą próbkę więc używam go czasem jako cienia do powiek bo jednak na poliki mam innych faworytów

Ja jestem totalnie zakochana w mieneralnych różach od samego początku używania (czyli już parę lat) i przyznam, że nie kupuję żadnych innych choćby nie wiem jak interesujące kolory by mi proponowano.
Róże LL mam tylko 2 matowe i przyznam, że je ogromnie lubię chociaż podkłady LL są według mnie naprawdę nędzne. Z LL kupuję tylko właśnie róże i cienie do powiek.

Polecam baladziochom róż Audrey, kupiłam go na ostatniej promocji i jest naprawdę cudny! Bardzo, bardzo delikatny o przepięknym kolorze. Dla nieco ciemniejszych dziewczyn może się okazać za jasny.
Pasują mi raczej zimne kolory mimo, że w kolorycie jestem sino-żółta i bałam się, że Audrey będzie dla mnie za ciepły ale on się fantastycznie jakoś dopasowuje.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

A czy ktoś z was używał podkładu w formule rozświetlającej z Amilie?
Czy on się bardzo świeci?
Czy to jest takie rozświetlenie jak np. w Annabelle Minerals?
Ja używam podkładu rozświetlającego Amilie czasem jako delikatnego rozświetlacza na kości policzkowe:p ale nałożony kabuki na całą twarz nie daje az takiego "świecącego" efektu. Niestety, nie używam Annabelle więc nie mogę porównać.
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując