Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-24, 19:26   #2
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja stosuję rolke 1,5 mm.
Niestety nie jestem aż taka systematyczna, bo boli i nie zawsze mam ochotę na takie doznania i zaczęłam nową pracę no i czasu brak.
Roluję się dwuetapowo rolka pod nią serum wodne z niacynamidem na to po chwili serum wodne z pudrowa wit. c i małocząsteczkowym ha znów rolka (tu juz się gorzej roluje bo po serum z wit c skóra i tak juz piecze) i na koniec oleje z wit e olejową c skwalan q10 i kwas alfa liponowy, albo jakieś treściwe olejowe serum na noc z mazideł bez konserwantów. dziewczyny na LU robią seans trzyetapowy ale ja już na trzeci nie mam siły . Jestem już tak obolała że mam dość.
Roluję głownie kurze łapki lwią zmarszczkę miedzy brwiami (jeszcze jest mała alu juz sie tworzą zaczątki ) oraz miejsca blizn na brodzie po mega pryszczach, które są moim małym kompleksem.

Efekty są, przy regularnym rolowaniu min 1 raz w tygodniu zmarchy faktycznie płytsze. Ale wystarczyło ostatnio że sie opuściłam i i jest nawrót. Więc regularność to podstawa. Po rolowaniu na twarzy burak który u mnie mija rano (roluję się wieczorami) .Przez kilka dni po rolowaniu mam wrażenie że skóra jest jakby grubsza nie jest to jakiś niepożądany objaw i on mija.
Ponadto liczę że wszystkie cenne składniki wtedy lepiej przenikają. Liczę że zaprocentuje to w przyszłości i opóźni to powstawanie zmarch. Nie ukrywam że chciałabym uniknąć albo maksymlnie opóźnić stosowanie botksu itp.

Generalnie cera ma bardziej jednolity koloryt ale czy to efekt samego rolowania czy zmiany pielęgnacji w ogóle, rezygnacji z opalania filtry itp. myślę, że wszystkiego razem.
Acha ja nie roluje sie tak krwawo jak niektóre dziewczyny. Nie używam zadnej maści znieczulajacej, jade na żywca więc i dociskanie jest słabsze.
Ogólnie efekt oceniam pozytywnie i zamierzam rolować się nadal.

Edytowane przez ewi762
Czas edycji: 2009-08-24 o 19:28
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując