Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowy peeling kwasem salicylowym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-15, 14:29   #2623
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 281
Dot.: Domowy peeling kwasem salicylowym

Cytat:
Napisane przez annajustyna Pokaż wiadomość
a jak stosujesz te kwasy? ja salicylowy jeszcze mam ale nie bardzo sie znim polubiłam, z mlekowym tez nie ale glikolowy jest ok; Twoich nie mam ale mam przebarwienia, piegi juz mało widoczne i juz wiem, ze wole kwasy mniej szczypiące.
Najczęściej w systemie : kwas azelainowy (skinoren w kremie) co noc,a na dzień pod filtr salicyl na zmiane z tonikiem pha.Jednak ,gdy skóra jest troche wysuszona lub lekko ściągnięta,salicyl stosuje rzadziej.Staram się jednak co noc nakładac skinoren,bo on jest jednak najlepszy na przebarwienia a zalezy mi na szybszym efekcie.
Gdy skończę obecną tubkę skinorenu,którą mam juz na wykonczeniu,zmieniam go na Hascoderm lipożel,który kupiłam 2 dni temu
Również po skończeniu toniku bha ,odstawiam salicyla i nie wracam do niego.W jego miejsce zamierzam stosowac Glamid lub może coś z glikolem?

Masz rację zapaałko,ja równiez stosowalam salicyla plus/minus 3 miesiące ,tylko,jak już mówiłam w stężeniu 2 % i wiekszość przebarwień nie drgneła nic a nic.A nie były to jakieś glębokie.
Byłam w szoku,ze wszystko to tak stoi w miejscu,zwłaszcza,ze wczesniej stosowałam tretinoine i wszystko znikało mi ekspresowo ,a tu taka niespodzianka.

Edytowane przez Margo123
Czas edycji: 2015-02-15 o 14:32
Margo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując