Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Catrice - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-30, 08:41   #2495
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
Kupiłam róż z HW cały stand praktycznie jest w Naturze na Krakowskiej w Tarnowie może jeszcze wrócę po bazę
Wracaj, wracaj! obie rzeczy są must have
Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
ups... ja też na nią choruję, ale na razie się powstrzymuję
Ja chwilowo też ale może dziś wyrwę się z pracy i skoczę do Natury
Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Ja mam bazę z HW ale jeszcze nie do końca umiem z nią pracować należy ją bardziej wklepać czy wetrzeć?
Hmm ja tak trochę wcieram trochę wklepuję delikatnie co by nie zetrzeć podkładu ale aplikacja nie jest mega problematyczna - gorzej z różem ale i róż opanowuję wczoraj dla przykładu wyszło mi i było widać kolor szkoda tylko, że mam wrażenie, że on trochę nietrwały
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że baza spodobała Ci się Muszę kiedyś spróbować pomieszać ją z podkładem - jestem baaaardzo ciekawa jaki da efekt Ja oddałam w jednej z wymianek rozświetlacz Crystalliced bo nie był mi potrzebny Jak nie masz co zrobić z rozświetlaczami, to wiesz gdzie mnie szukać
Co do zdjęcia - dziękuję za tak miłe słowa ale uwierz mi,że na "żywo" moja skóra wygląda raczej przeciętnie, a raczej słabo. Tego dnia kiedy robiłam fotkę, to akurat miałam dobry dzień mojej skóry no i jakoś podkład wyjątkowo dobrze na niej wyglądał. Co efektu fotoszopa duuuużo mi jeszcze brakuje
Kluseczka OK sprawdzę czego mogłabym się pozbyć - znaczy mam parę typów na już, ale najchętniej wymieniłabym je za ItW z Catrice
A co do skóry to nie przejmuj się - zawsze może być lepiej, warto porobić jakieś maseczki, peelingi i takie tam, w końcu wiosna idzie. ja się wzięłam za siebie i mimo że zazwyczaj mam skórę kaszkowato-ciastowatą to jakaś tam poprawa jest.
Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
UWAGA ! DOBRA WIADOMOŚĆ

Co prawda nie wiadomo kiedy dokładnie, ale Natura na swoim fan page'u na facebook'u potwierdziła, że Revoltaire będzie u Nich dostępna
spoko.
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nawet nie spodziewałam się, że HW będzie dla mnie aż tak udaną limitką. Codziennie używam bazy i różu, a baaardzo często cieni, normalnie w szoku jestem bo ostatnio żaden zestaw nie podpasował mi tak bardzo. Dodatkowo wszystko rasuję jeszcze odrobiną jakiegokolwiek innego różu (np. candid coral) plus cień z essence jako top dodatkowo rozświetlający na bazę i gites komandes
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja z żadnej innej limitki Catrice nie mam tyle rzeczy co z HW
Mam dokładnie tak samo jak Czupryna i Finlora
Cienie u mnie w stałym użyciu, podobnie baza i róż (choć ten ostatni najrzadziej, bo aplikacja wymaga czasu )
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora