Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-24, 13:12   #4382
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja nikogo nie zachęcam, bo znam wszystkie negatywne działania, ale mnie na rozdwajanie paznokci pomaga jedynie Eveline 8w1. Kiedyś rozdwajały mi się masakrycznie, żadne odżywki nie dawały sobie z nimi rady, kupiłam w końcu 8w1, był na nią wtedy ten pierwszy szał, jakieś 2-3 lata temu i ona doprowadziła moje paznokcie do porządku. Po skończeniu kilkutygodniowej kuracji miałam spokój z rozdwajaniem jakieś pół roku, a może i więcej. Od tego czasu, jak tylko widzę pierwsze rozdwojenie, spiłowuję go i robię paznokciom przypominające jedno albo dwa malowania. Z tym, że jako jedno malowanie, mam na myśli 3-4 dniową kurację, w której codziennie domalowuje się jedną warstwę. A czasem nawet zamiast tego, chodzę po prostu 4 dni w jednej warstwie. Po czymś takim znów mam spokój z rozdwajaniem na 3-4 miesiące. Oczywiście w trakcie malowania, oglądam często paznokcie, bo znam niepożądane skutki uboczne.
Ale tak jak piszę, nie namawiam, bo wiem, że niektórym właśnie po Eveline zaczęły się paznokcie rozdwajać i wysuszać.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora