Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-16, 15:20   #4385
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
o przepraszam, nie zauważyłam że to do Caro było :<
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ego-ciala.html
tego używam na noc zawsze i rano pod makijaż
a to mam od niedawna https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-cleanser.html i po oczyszczeniu twarzy tonikiem (głownie chodzi o zmycie makijazu oczu) to myję sobie tym twarz
a i ja uważam że cena za te produkty jest niska (mimo że ja z tych oszczędnych jestem )
ale po pierwsze swietne nawilżenie po emulsji <3 a po drugie to ta emulsja jest bardzo wydajna. (mówię o tym kremiku bo żel do twarzy szybciej schodzi :P )

Emulsję micelarną też mam ale miniaturkę dostałam w prezencie do dermoprotektora świetna jest tylko zauważyłam że trzeba nakładać na osuszoną buzię bo z mokrej/wilgotnej spływa nim zdążę wmasować ciężko było się do tego przyzwyczaić bo całe życie normalnych żeli do mycia używałam gdzie zwilżało się buzię i wmasowywało produkt który dodatkowo się pienił czego Cetaphil EM też nie robi mam wrażenie jakbym bazę silikonową rozcierała na twarzy ale po chwili masowania robi się taka kremowa konsystencja (ja masuję zwykle ok minute) przeważnie używam jej rano albo po zmyciu makijażu dla lepszego domycia twarzy najpierw myję Fitomedem którego też bardzo polecam i później poprawiam tym Cetaphilem


Kitka jak czytałam Twój post to się prawie rozryczałam aż się Tż zaczął śmiać że mam świeczki w oczach bo ja ani krzty instynktu macierzyńskiego w sobie nie mam masakra jakie emocje też bym pewnie ryczała jak bóbr
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2013-12-16 o 15:24
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora