Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-12, 09:14   #3303
Natalala4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 61
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Gosiaczku, Norniczka - gratulacje!!! Jeny ale emocje

Cytat:
Napisane przez ziebulka Pokaż wiadomość
ja mam 50mg pod język, 3*dziennie. O tej omega coś mi się obiło o uszy, ale chyba że są jej male ilości. Są jeszcze dopochwowe, ale z nimi nie miałam styczności. Najważniejsze jednak jest to żeby brać po owulacji, (jak mierzysz tempke to na 3 dzień wyższysz temperatur dopiero bezpiecznie można przyjąć Luteine) bo w przeciwnym razie może zablokować owulacje
Kurcze dziewczyny załapałam stres z tą luteiną - bo tak jak kiedyś pisałam mi lekarka kazała brać od 16 do 25 dc i koniec. A tu sugerujecie, zeby nie brać tak w ciemno tylko wg objawów. Ale jak źle odczytam objawy to czy sobie jeszcze bardziej nie zaszkodze? Teraz np. jestem w totalnej kropce...
Wg tego co mi wcześniej mówiłyście to luteine powinnam brać od jutra tj. 13.04 ale..... 10.04 miala tylko jeden raz odrobinę śluzu a la białko kurze, 11.04 też tylko raz ale bardzo dużo śluzu a la białko kurze (jak się wytarłam to juz wiecej go nie było). W nocy przytulanko mój tż wybudził mnie w środku nocy i gdyby nie dzisiejsze lekkie otarcia to bym myslała ze to był sen . W każdym badź razie dzisiaj już zero śluzu na razie - i jutro niby tą luteinę mam brać. Aha! Wczoraj pierwszy raz w życiu próbowałam wymacać szyjkę... dziwne to było W każdym bądź razie mimo tej akcji jednorazowej ze śluzem szyjka była średnio głęboko (końcem palca ją wymacałam) ale moim zdaniem była jak nos czyli raczej twarda. Nie wiem dziewczyny czy to normalne ale wymacałam na czubku jej jakby stwardnienie drobne - tak jakby jakas wystająca blizna....?

Nie mierzę temp.

Nie wiem teraz czy brać jutro tą luteinę czy nie a coś się stanie jak zaczne ją brać za późno? Lub z tego powodu bede ją brać za długo?

Brałam kiedyś przez 2 cykle luteine dopochwowo ale to było nie przyjemne - śluzówka zrobiła mi się taka ściągnięta i wyschnieta, nie dało się przytulać i non stop musiałam wkładkę nosić bo wypływało troche i brudziło bieliznę. Ogólnie wolę pod język.
Natalala4 jest offline Zgłoś do moderatora