Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-12, 13:10   #3319
Olcia1821
Raczkowanie
 
Avatar Olcia1821
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 237
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez Milla_85 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczynki od kilku dni nie pisałam nic, nie czytałam ale dziś nadrobiłam wszystkie zaległości.Serdecznie gratuluje zafasolkowanym . Ja niestety dalej nie dostałam @, robiłam w piątek test bo nie wytrzymałam i nic I wredna kreska, nie wiem co robić tak naprawdę czy iść do gina czy poczekać jeszcze i jak nie przyjdzie pzez kolejne kilka dni to zrobić test mam mętlik w głowie. ;-(
Poczekaj jeszcze troszkę, zrób ponownie test. A jeśli chcesz mieć pewność i mniej myśli w głowie to wybierz się na betę Wszystko będziesz miała czarno na białym. Ale życzę, żeby @ nie było a zamiast niej fasolka

Cytat:
Napisane przez spioszka Pokaż wiadomość
Wiem,wiem..ale jak tu sie nie nakrecac?
Podziwiam wasze podejscie, ale ja juz wariuje za pierwszym podejsciem i nie mam pojecia co bedzie dopiero potem..

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Poza tym juz raz zafasolkowalam,i niestety po 9 tygodniu fasolka sie "wyprowadzila", wiec teraz tym bardziej sie nakrecam,czy wszystko ze mna ok.

Wszystkie się bardzo nakręcamy, to normalne. Oczywiście każda z nas jest tez inna i inaczej to przeżywa. mnie najbardziej załamało przyjście pierwszej @ w czasie starań. Ale najważniejsze to pozytywne nastawienie, że przecież w końcu się uda Powodzenia, co by udało się jak najszybciej, żebyś nie zdążyła nam tu zwariować
__________________
Któż to powiedział, że nie ma na świecie prawdziwej, wiernej i wiecznej miłości? A niechże wyrwą temu kłamcy jego plugawy język!

Michaił Afanasjewicz Bułhakow
Nareszcie jesteś!!

Ty i ja Kochanie
Olcia1821 jest offline Zgłoś do moderatora