Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-25, 20:06   #1866
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dzięki

A możesz napisać jak działa psiuknięty pod podkład? Podkład się wtedy lepiej rozprowadza? Zawsze myślałam, ze to tylko na koniec makijażu, coby się właśnie wszystko ładnie stopiło i zmniejszyć pudrowość właśnie

EDIT: To małych pojemności się w ogóle nie opłaca, bo cenowo wychodzą gorzej i jeszcze opakowania "nie działają". Chciałam właśnie spróbować mniejszą pojemność, ale to w ogóle bez sensu w takim razie...
Fix+ się nie opłaca ale kremy już dużo bardziej. Używam namiętnie strobe cream i studio moisture gdzie za 30 ml po podwyżce place 43 zł a 50 kosztują ponad 100 zl więc tutaj się bardziej mini opłaca

Co do właściwości to fix+ ma przede wszystkim działanie pielęgnacyjne, to nie jest kosmetyk stricte makijazowy. Z założenia nawilża, koi skórę, łagodzi podrażnienia itp. Fix+ można stosować przy samej pielęgnacji np spryskiwac skórę przed serum/ kremem ( ja do tego używam mgiełki nawilżającej jmo akurat)

Nie jest to krem czy serum więc nie ma co oczekiwać spektakularnego nawilzenia, to taki wspomagacz. Cięższe podkłady faktycznie lepiej będą wyglądać po spryskaniu twarzy fix+.

Oczywiście do zdejmowania pudrowości też jest ok, trzeba pamiętać tylko ze to nie jest produkt utrwalajacy makijaż.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora