Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-02, 14:42   #1741
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Rudzielcu, też mam zawsze kłopot z wyborem prezentów. Na szczęście z funduszami nie, bo przed świętami przychodzi wyrównanie stypendium za trzy miesiące
Wybór wyborem (chociaż i tak będzie problem), ale kasa
Coś się wymyśli Najwyżej, jakaś koszula i mam go z głowy.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
razem: 146
Muuum, please
W życiu tylu nie będę miała.

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
queencarrot Wymyslisz cos na pewno JA w tym roku nie potrafie oszczedzac, rozpuszczam pieniadze, nawet nie wiem kiedy, gdzie i na co
High five. Mam to samo. Mam pieniąde, a nagle pach, zniknęły.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Wydaje sie duzo, ale to same tanioszki dwa ingloty to najdrozsze lakiery w tej "kolekcji"
Hmmm... Jak tak patrzę na moje, to najdroższe chyba są te, które moja mama mi z Niemiec przywozi Znaczy, w Niemczech są tańsze, ale w Pl kosztują więcej.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Od razy że nie wyjdzie... Wystarczy dobrze podeprzeć łapkę
(...)
A może mu kupisz .... lakier do paznokci?
Nie wyjdzie. Wierz mi na słowo.

Tyyyy... Ten lakier, to nawet nie jest pomysł. To jest IDEA

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
ruda mam dla ciebie czarno pomaranczowa niespodzianke kupilam ci lakier 6,99 zl kosztowal

Mogę powtórzyć po raz milionowy, ze Cię kocham?
Podlicz jeszcze, ile za wysyłkę, dane do ciebie gdzieś mam A jak nie mam, to się zgłoszę



Jestem złą kobietą. Moja kuzynka kończy cztery latka, jako prezent kupiłam jej... Trzy lakiery do paznokci Dorzucę trochę słodyczy i będzie szczęśliwa Ciocia mniej, ale co ja się będę ciocią przejmować, dzieci trzeba uszczęśliwiać
(To kuzynka, która za każdym razem, jak mnie widzi, wydaje z siebie: "Monikaaaa, a pomalujes mi paznokcie?")

A poza tym przeżyłam swoje pierwsze praktyki i te małe smrodki nie są aż takie złe
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora