Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 21:09   #1764
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Aaaa, no tak, nie skojarzyłam
Myślę, że kupa organizacji. Plus, taka na przykład ja, to się znam na lakierach, jak kura na pieprzu, więc nie mam pojęcia, jak bym miała w tym uczestniczyć
Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
loli powiedz coś więcej na temat tego pomysłu, sama idea jest ciekawa, chociaż nie jestem tak do końca przekonana
Sama idea jest ciekawa, ale to zawsze będzie wiązoło się z wysyłką... A kiedy wysyła się coś o niewielkiej wartosci to jest to totalnie nieopłacalne... Ja ostatnio właśnie zamawiałam lakiery z USA i autentycznie zawartość musi być spora żeby to w ogóle miało sens. A tutaj musiałybyśmy założyć jakąs niewielką kwotę (wiadomo, my biedne studentki w wiekszosci...).

To jest mniej więcej jak z twoją niespodzianką - bez sensu byłoby zeby kazda z nas wysylala ci cos od siebie bo kazda dokladalaby przesylkę, a jak zlozylysmy się to wyszlo fajnie

Także sama nie wiem, chybaże dla samej idei, ducha świąt itp - ekonomicznie trochę kiepsko.

No i to zeby nic nikomu nie zdublowac itp...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2011-11-02 o 21:11
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora