Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z brązu na rudy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-22, 17:56   #11
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: Z brązu na rudy

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
Między brazem a rudym nie ma bardzo wielkiej różnicy, nie musisz od razu dekoloryzowac włosów, wystarczy rozjasnić ( jesli brąz nie jest bardzo ciemny wystarcza np 2, 4 tony, wtedy zamiast rozjaśniacza możesz użyć farby blond rozjaśniającej np z serii wella wellaton czy londa),.Jednak jeśli nie masz wprawy wykonaj zabieg u fryzjera.

Żadna farba ruda nie bedzie widoczna na brązowych włosach, chyba, że masz jasny brąz,a wybrana rudośc będzie przynajmniej o ton ciemniejsza. Jesli brąz jest ciemny uzyskasz jedynie pewien rodzaj poświaty. po farbach rozjaśniającyhc, które mają nadac kolor rudy na brązowych włosach możesz spodziewać się nieciekawych efektów, ponieważ są one przeznaczone dla włosów naturalnych a nie farbowancy.
Dzięki za odpowiedź. Szkoda, jestem zawiedziona. Myślałam, że da się tak zrobić, że jedną farbą uzyskam zamierzony efekt.
Zrobiłam dzisiaj w sklepie przegląd farb Garnier 100% color, też mają wybór rudości, ale zastanawia mnie dlaczego z tyłu na opakowaniu, gdzie są przedstawione efekty farbowania wynika, że te kolory łapią na ciemnych włosach i mało tego-wcale nie są ciemniejsze?
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując