Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-23, 18:22   #3225
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Darjeeling Pokaż wiadomość
Okej. Będzie na Ciebie czekał .

Też sobie cenię produkty Sylveco pod tym względem. Ani razu nie widziałam słabego opakowania u nich, a te sówki po prostu skradły moje serce!

Raczej nie. Ja mam akurat bardzo suche włosy, więc kochają nawilżacze w każdej postaci. SLSów mi nie trzeba - jadę za koło polarne i w tym roku tam upałów nie będzie (bo rok temu były - nawet 35 stopni Celsjusza!), raczej się nie spocę . Boję się tylko, czy nie będą się puszyć, ale wzięłam dla równowagi maskę z emolientami.
O to super W taim razie jak wrocisz to pozwole sobie odezwac sie do Ciebie na PW

To zmienia psotac rzeczy, a probowalas juz moge te wygladzajaca odzywke z Sylveco? Bo ja ja mam i tez troche mieszane uczucia.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Używałam ich systematycznie co mycie i byłam zadowolona. Do czasu aż włosy stały się suche i sztywne i nie wiedziałam o co chodzi. Dopiero Kasia uświadomila mi, że to może przez Kallosy, bo dużo dziewczyn się skarży, że przy takim używaniu nowych wersji Kallosow włosy stają się właśnie takie nijakie.
Na moje wlosy Kallosy od samego poczatku w ten sposob dzialaly Jedynie stosujac je jako masko oleje troche sie poprawily, ale i tak efekt nie byl powalajacy. I ja nie wiem czy to nie jest podstepne dzialanie silikonow.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-07-23 o 17:56
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora