Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-23, 20:52   #3226
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Zdenkowalam wlasnie szampon Isana Intensive Pflege i nie wiem skad tyle negatywnych opinii na jego temat. Mi sie bardzo podobal, dobrze domywal, nie podraznial skory (a zdarzalo mi sie to czesto), super sie pienil. Na pewno kupie ponownie, ten, albo ten nowy jablkowy
Dokładnie! Używam tego szamponu od jakichś dwóch tygodni i jestem zadowolona. Pieni się cudownie, kremowo, ślicznie pachnie, domywa i nie wysusza. Kupiłam go w ciemno, za 3,99 w promo i potem przestraszyłam się na KWC, że bubel, a tu fajniutko W połączeniu z kremem Auchan do włosów suchych - cudeńko, śliskie druciki Ciekawa jestem, jakie będę miała odczucia po zużyciu całości, ale na razie jest dobrze

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a o co chodzi z tymi Kallosammi, ze je tak odstawiacie?
Omegę odstawiam, bo się nie sprawdza. Używałam już tyle razy od jakichś trzech miesięcy i tylko raz było w miarę dobrze, a tak - klapa. Suche, nieprzyjemne włosy. To był mój pierwszy świadomy włosomaniaczy zakup, jeśli chodzi o Kallosy i nie spodziewałam się totalnie wpadki - moje włosy kochają emolienty. A tu zonk i teraz się bujam z prawie pełnym słojem (a zawsze starałam się nie oszczędzać przy nakładaniu ). Nie widzę sensu dalszego męczenia się i frustracji z patrzenia w lustro. Nawet wzbogacać mi się nie chce, tak się zraziłam. To mój czwarty Kallos i ciekawa jestem, czy kiedykolwiek JAKIŚ mi podpasuje.

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52179550]Dzisiaj robię los eksperymentos-naolejowałam skalp olejkiem Green Pharmacy ze skrzypem, zaś długość olejkiem kokosowym Lotonu, zmyję to(fioletowa Joanna <3) i po myciu nie zastosuję żadnej maski/odżywki, tylko płukankę* oraz silikon na końce, bo bez tego już nie umiem-moje końcówki lubią się rozdwajać bez otulenia tymi złymi silikonami.

*i tu mam dylemat-płukanka z octem jabłkowym czy sokiem z cytryny? [/QUOTE]

Tę wrzosową Joannę wypróbuję niedługo, tak kusi
A moje nie rozdwajają się w ogóle, serum kupiłam głównie dla zatrzymywania wilgoci i nadal szukam idealnego Ostatnio, jak miałam takie super włosy po kremie Auchan, nie nałożyłam żadnego. Bo się zmęczyłam tym oblepieniem i wyszło lepiej, niż z

Bier płukankę z ocetem japkowym!

Właśnie miałam Cię pochwalić za słodki avatar, a tu wrócił klasyk. Ale też fajny. Bo tamta pani w czerni jakaś taka zimna była

Na deser rezultat strzyżenia dzisiejszego. Kto chce, niech ogląda, to moja pierwsza aktualizacja na Wizażu, jeśli chodzi o włosie Na długości poprosiłam o skrócenie (3 cm) i większe cieniowanie wierzchu. W październiku poproszę o cieniowanie dołu na kształt U Czesane grzebieniem z rogu i prostowane na dzikowej szczotce. Na przedzie ukośna grzywka, dość krótka. Wierzcie na słowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg strzyżonko.jpg (79,1 KB, 19 załadowań)
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora