Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biochemia w ciąży - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-08, 22:23   #200
julia816
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Biochemia w Ciąży - ZBIORCZY

Dziewczyny, załamałam sie. Kilka razy użyłam Avene Diacneal i Benzacne będąc już w ciąży. Nie wiedziałam, ze jestem. Mam nadzieje, ze to nie zaszkodzi mojej fasolce :-( Napiszcie, że kilka razy, się nie liczy pleaaassee....
Mam pytanie co do 2 kremów, których używam, ale nie wiem czy powinnam nadal. Jeden to Ochronny fluid SPF 30 Optimals Oriflame:
aqua, ethylhexyl methoxycinnamate, dimethicone, butyl methoxydibenzoylmethane, octocrylene, glycerin, isononyl isononanoate, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, cetearyl alcohol, cetearyl glucoside, isodecyl neopentanoate, diisopropyl sebacate, lauryl lactate, butyrospermum parkii, methyl methacrylate crosspolymer, potassium cetyl phosphate, tocopheryl acetate, decyl glucoside, dimethiconol, parfum, methylparaben, tetrahydroxypropyl ethylenediamine, imidazolidinyl urea, propylparaben, acrylates/vinyl isodecanoate crosspolymer, sodium lauroyl lactylate, disodium edta, propylene glycol, xanthan gum, ceramide 3, sodium hyaluronate, ceramide 6 ii, cholesterol, phytosphingosine, bht, carbomer, phenoxyethanol, ceramide 1

Drugi to Vichy LiftActiv na noc, poniżej jego skład:

Skład: aqua, cyclohexasiloxane, glycerin, prunus armeniaca, cetyl alcohol, cyclopentasi-loxane, zea mays, petrolatum, glyceryl stearate, potassium cetyl phosphate, peg-40 stearate, palmitoyl hydrolyzed wheat protein, hydrolyzed soy protein, cera alba, sorbitan tristearate, glycine soja, dimethiconol, arginine pca, ginkgo biloba, tocopherol, capryl glycol, methylparaben, phenoxy-sthanol, parfum
I pocieszcie mnie.....
julia816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując