Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja pazurkowa galeria - Zapraszam
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-19, 14:05   #227
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Moja pazurkowa galeria - Zapraszam

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Ales mi wykrakała 2 paznokcie u kciuków mi sie połamałaale jako ze wygrali siatkarze to wybaczam Dzisiaj to cały dom obudziłam. To juz mi idź po lakier. Schowaj te lakiery do lodówki to tak szybko nie zgęstnieją, ja mam wszystkie w lodówce. Ja tez bym coś zmalowała ale nie moge bo mama moja kurację;D
No widzisz tak się kończy trzymanie kciuków za polską reprezentację
Nie wiem co z tymi białymi lakierami jest, gęstnieją mi bardzo szybko, a inne lakiery mogą leżeć rok i nic im się nie dzieje. Ale moze zagospodaruję dla białego lakieru małą kwaterkę w lodówce
Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
śliczne ostatnie frencze hologramowe ;] eh mi nigdy się takie nie trzymały na paznokciach.. więc podziwiam
Dziękuję Mnie też się bardzo słabo trzymały, już parę godzin po malowaniu zaczęły odpadać, aż w końcu wszystkie zdrapałam

Wreszcie mam coś nowego i to na dodatek w stu procentach lakierowego ale i również nic odkrywczego.

Zeberka
Biały frenczyk wykonany gąbeczką (dobry sposób na biały lakier, który nie nadaje się do malowania) oraz czarna zeberka zrobiona umierającym linerem (dlatego nie ma prawej ręki na fotkach - są grube kreski i zebry nie przypominają)

Na drugiej fotce moja inspiracja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 081908143119.jpg (54,3 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 081908143202.jpg (72,6 KB, 53 załadowań)
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując