Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak pomóc naturze?? Czyli jak podtrzymać loczki...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-27, 09:13   #5
Majka Kurczaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka Kurczaczek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Jak pomóc naturze?? Czyli jak podtrzymać loczki...

Cytat:
Napisane przez akrolinka Pokaż wiadomość
1. Byc moze wlasnie dlatego, że miałaś proste jak druty a po ścięciu nie były tak podatne żeby całe sie skrecic od góry. . Najlepiej po umyciu włosów, użyć suszarki z dyfuzorem do kręconych, ale bardzo krótki czas!
2. Proponuje pianke Nivea do loków i fal. na umyte włosy wgniatasz piankę wielkości hm..mandarynki;D. i bardzo mocno ugniatasz, możesz także troszeczke żelu powgniatać, ale nie każde włosy "przyjmują" żel. ale możesz spróbować. Tylko pamietać, odrobine żelu.
3. kiedyyyyyyyys z 10,11 lat temu tez miałam proste włosy, czasem falowane leciutenko, strasznie gęste i grube... gdy je scielam był loczki, pokrecone... yśle, że jak wycieniujesz, i będziesz uzywać pianek do kreconych, etc, i pamietaj o wgniataniu , to na pewno nie rozprostują sie. Tak wogole jestes szczesciarą, że możesz mieć naturalne proste włoski ;(.
4. Wgniatanie, wgniatanie, pianka, wgniatanie, odżywki bez spłukiwania, wgniatanie, czasami po spaniu, jak tarzasz lekko wilgotne włosy po poduszce to się robia loczki, bynajmniej ja tak mam
Dziekuje! używam tej pianki
A co do tego szcześcia... hmm.. ja jednak wole moje loczki Pocieniowac od góry nie?? ja co 2 tygodnie chodzę ściąć włosy, bo tak szybko mi rosną ale dawno nie cieniowaam od góry... pomysle, pomysle...
__________________
POCAŁUNEK JEST OSTATNIM PRZYKŁADEM LUDOŻERSTWA
Dimitrios Kamburoglu

ZA WARGAMI, KTÓRE CAŁUJĄ, SĄ ZĘBY, KTÓRE GRYZĄ
Iason Evangelu
Majka Kurczaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując