Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - tabletki a wymioty
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 00:43   #8
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: tabletki a wymioty

Cytat:
Napisane przez kapsel Pokaż wiadomość
Nie rozumiem skąd ta złośliwość muszynianko. To jest tylko babskie forum i nie popadajmy w jakąś paranoje, że wątki/posty piszemy tylko wtedy gdy a)nasze pytanie jest strasznie poważne b) nie znaleźliśmy na nie odpowiedzi mimo tygodniowych poszukiwań w internecie. Tak, umiem czytać i wyczytałam w książeczce dołączonej do tabletek, że skuteczność antykoncepcji spada w przypadku wymiotów 3-4h po zażyciu ale chciałam zapytać ponieważ jak każdy człowiek miewam czasem coś takiego jak nielogiczne wątpliwości, które muszą być rozwiane czyimś 'tak' lub 'nie". Napisalam posta, 5 min później dostałam komentarz zwrotny od Vintanti, ktory utwierdził mnie w przekonaniu, że nie mam się czym martwić bo TAK jest właśnie TAK jak piszą w książeczce i już się lepiej czuje.
A ja doskonale rozumiem skąd ta 'złośliwość'...
Nie ma dnia żeby nie pojawił się nowy wątek w stylu "zapomniałam tabletki co zrobić", "czy jestem w ciąży", "wymiotowałam i co teraz"...
To sie już zaczyna robić a)nudne, b)wkurzające i c) śmieszne...

Wystarczy wziąć ulotkę dołączoną do każdego rodzaju leku. Każdy człowiek przyjmujący jakiekolwiek leki właśnie od tego zaczyna jego stosowanie...

Wiem, że teraz ciężko z czytaniem, a co dopiero ze zrozumieniem ale błagam... Troszkę inteligencji
Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
jaja sobie robisz? na ulotce jest napisane, ze dodatkowa tabletke zażywa sie, jeśli wymioty/biegunka wystapily wczesniej niz 3-4 godziny po zażyciu pigulki. w twoim wypadku minęły 3 dni doradzam lekture ulotki, wbrew pozorm nie wymaga wielkich nakladów czasowych ani szczegolnie wysokiego IQ. co prawda jedynki z braku znajomosci tresci lektury nie dostaniesz, ale konsekwencje moga byc gorsze.
gdyby tabletki miały działać z trzydniowym opóźnieniem, to chyba inaczej by sie je dawkowało
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując