Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Indywidualne nauczanie ./
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-08, 09:42   #25
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Indywidualne nauczanie ./

Cytat:
Zgadzam sie. Autorke popycha do tego wyboru lenistwo i brak zrozumienia ze strony rowiesnikow, a nie wielkie problrmy natury psychicznej. Nie ma w tym nic dziwnego, nikt nie bedzie sie uzeral lub staral zaprzyjaznic z dziewczyna, ktora zachowuje sie w ten sposob.
Jak to fajnie, żetak dobrze znasz jej motywacje.


Cytat:
Nie przesadzaj, bywaja ciezsze egzaminy w zyciu do zdania.
I z pewnością ona poradzi sobie z nimi z palcem w nosie jak zostanie pozostawiona sama sobie, tak?


Paula194
Cytat:
Trudna młodzież w szkołach to niestety nie wyjątki w obecnych czasach i jeżeli takie zachowanie miało by uprawniać do nauczania indywidualnego to w większości klas pozostało by po kilka osób . W takim przypadku droga autorko proponuję popracować trochę nad swoim buntem ponieważ on do niczego dobrego nie prowadzi, możesz tym jednynie stracić sympatie nauczyczycieli i kolegów .
Ja w mojej klasie nie miałam ani jednej takiej osoby. Mój brat teraz też nie ma.
Popracować nad buntem? Od tak? Myślisz, że nagle sama zmądrzeje i będzie w stanie złamać schemat swoich dotychczasowych reakcji w danych sytuacjach?
No to sorry ale ja w nią takiej dużej wiary nie pokładam.

Cytat:
Jeśli pani pedagog zdiagnozowała u ciebie jakies zaburzenia które mogą być zagrożeniem dla innych to pierwsze co powinna to skonsultować z twoimi rodzicami......
I to jest prawda. Wszystko tu jest robione trochę od tyłka strony.


Nie wiem co Wam tak przeszkadza, że ona będzie miała indywidualne. To nie jest jakaś nagroda dla niej czy coś w tym stylu. A może jej pomóc.

Edytowane przez 201604190949
Czas edycji: 2010-11-08 o 09:44
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując