Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie na hybrydę
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-19, 13:04   #260
xiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Uczulenie na hybryde

Trzy dni temu robiłam znajomej hybrydy, trochę się obawiałam, że znów będę miała jakąś "niespodziankę", dodam, że robiłam jej pazurki w rękawiczkach, na szczęście mi się nie pogorszyło. Za jej namową w niedzielę wieczorem zrobiłam próbę uczuleniową na wewnętrznej części przedramienia i tak oto na załączonym obrazku dziś prezentuję się moja ręka. Od lewej: baza top i kolor, nałożone na 30 min bezpośrednio na skórę a później zmyte najpierw cleanerem, a później wodą z mydłem. Myślę że widać punktowe zaczerwienienia, nie są one może tak rozległe jak u innych osób, trochę swędzą, ale staram się nie drapać. Doszłam do wniosku, że u mnie do uczulenia dochodzi w trakcie kontaktu hybrydy ze skórą. Po swojej hybrydowej przerwie postaram się spróbować zabezpieczyć skórki i spróbować jeszcze raz nałożyć hybrydy, cóż metodą prób i błędów może tym razem będzie lepiej.

Mogę jeszcze odpowiedzieć przedmówczyni, że nie jestem alergikiem. Nie mam problemu z używaniem wszelkiej kosmetyki, środków czyszczących ani piorących. Nigdy nie wystąpiło u mnie żadne uczulenie na jakiś produkt spożywczy, nigdy wcześniej się z tym nie spotkałam, dlatego dziwnym jest dla mnie fakt że reakcja wystąpiła podczas używania lakieru hybrydowego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0773.jpg (98,4 KB, 130 załadowań)

Edytowane przez xiana
Czas edycji: 2015-08-19 o 13:13
xiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując