Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-07, 15:01   #3425
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja mam problem z maskami , po prostu nie lubię ich używać, a glinek i innych spirulin to już wręcz nie znoszę, mam zawsze potem jakieś ślady we włosach, za uszami, na bluzce. Poza tym ze względu na kręgosłup unikam wszelkich sposobów mycia wymuszających pochylanie się nad umywalką. Maska w płacie byłaby tutaj chyba najlepszym rozwiązaniem, ściągasz i po problemie.
Jak do tej pory miałam tylko dwie. Jedną z L'Biotica, okropnie wybieliła mi twarz, wyglądałam upiornie i niezdrowo, efekt trzymał się przez cały wieczór.
Drugą dostałam do zakupów na ebayu, ale marki nie pomnę i nie mam też żadnych konkretnych wrażeń po niej.



Mnie na początku interesowania się azjatyckimi produktami bardzo odradzano Hada Labo i chyba mi się to jakoś w głowie zakonotowało. Ale tak samo odradzana jest np Missha, chociaż na różnych blogach (anglojęzycznych) jest ona chwalona.

Moim zdaniem jak stosujesz peeling to nie ma co przesadzać z wieloma produktami myjącymi przed nim.

Dostałam gratis dwie Grape Essence Mask, z tego co widzę ma lepszy skład niż druga maska Snail Mask Sheet, potem wrzucę fotki i składy
No właśnie wiele osób traktuje Hada Labo jako jedną z najgorszych marek, ciekawe czy słusznie. Ja miałam próbki Misshy, coś z aqua i nie było to złe, nawet nieźle nawilżało.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Dziewczyny o tej piance piszecie?
http://www.ebay.com/itm/Rohto-Hada-L...0AAOSwmtJXT~YS
Ja ja mam i muszę powiedzieć ze po trzech dniach używania ( wieczorem -oczy płyn miecelarny Bioderma a cała twarz pianka) mniej mi sie przetłuszcza skóra , ładniej leży moj BB Kanebo Freshel i muszę mniej poprawek robic w ciagu dnia....
Choc nie wiem czy przypadkiem nie jest to zasługa esencji ktora dostałam w próbkach i ktora jest moim zdaniem całkiem niezła....( moist & lift essence FANCL)

Ps? Karmik testuj....czekam z niecierpliwoscią na info poduszki, podkładu liftingujacego i filtrów
Rano się obfotografowałam i wieczorem postaram się wrzucić fotki i napisać jak się nosi. Zdradzę jedynie, że po nałożeniu poduszka daje świetny efekt
A tą pianką myjesz i rano?Masz uczucie ściągnięcia po myciu czy suche skórki?

Edytowane przez karmik
Czas edycji: 2016-06-07 o 14:58
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując