Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ćwiczenia na płaski brzuch
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-05, 10:20   #29
kac_haxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 12
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez Biala magia Pokaż wiadomość
Skoro Ci się "powiększa" po śniadaniu, to nie jest problem, który można typowo rozwiązać ćwiczeniami. Złe trawienie, zła dieta. Spróbuj jeść codziennie wieczorem płatki owsiane, może to by pomogło na trawienie, bo zawierają dużo błonnika.
A6W nie da Ci sama w sobie nic, bo najpierw trzeba zrzucić "tłuszcz", a A6W raczej buduje same mięśnie i na dodatek nie jest polecana, ze względu na to, że jest szkodliwa na kręgosłup. Ze swojej strony polecam serdecznie hula hop - genialnie wyrobiło mi talię.

mam problemy z kręgosłupem i po A6W to tylko on mnie bolał, nie mięśnie brzucha. Mi nawet po łyku picia już robi się .To jest strasznie denerwujące, nie jestem idealnie chuda ale rano mam płaski brzuch, wiadomo, że mam torszkę tłuszczyku. Może to będzie też ważne, w czasie wakacji zgubiłam ok 10 kg. Nie odchudzałam się ani nie ćwiczyłam. Jadłam ostatni raz zanim wyszłam z domu, czyli ok 16 i wracalam do domu o 2-3 nad ranem. Jeździłam dużo na rowerze i spacerowałam po ok 10 km na rowerze i 10 km spacerować. Może to jest tego przyczyną ? I ile trzeba kręcić tym hula-hopem dziennie? i co ile dni zwiększać liczbę min kręcenia ? : )

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Dokładnie!

Najlepiej opisz co jesz przez cały dzień i po jakich produktach masz właśnie takie wrażenie - z czym jesz kanapki, w jakiej ilości i jaki to jest chleb. Może Twój organizm nie toleruje jakiegoś produktu. A masz problemy z wzdęciami? czujesz się gorzej czy tylko zmianę widzisz na brzuchu?
Widzę tylko w brzuchu. Mi wystarczy nawet łyk wody by mi "urósł" jest to naprawdę dla mnie bardzo nie wygodne. Jem jedną kanapkę, chleb różnie, czasami biały, czasami ciemny, razowy. przeważnie z szynką i pomidorem albo samymi pomidorem. W szkole różnie raz pizzerinkę a raz jogurt, obiad to różnie bywa, żależy co jest ; ) kolacji nie jem. ale moge dodać że jem dośc często pomarańczę i pije zieloną herbatę, samą albo grejfrutem/cytryną, zależy jaką kupię, nie pije gazowanych napoi tylko wodę mineralna niegazwoaną, przeważnie truskawkową to chyba tyle co do mojego żywienia

Edytowane przez kac_haxd
Czas edycji: 2013-05-05 o 10:23
kac_haxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując