Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-28, 07:27   #1570
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Trochę zdjęć ode mnie. Kilka aktualnych, porównanie z tymi sprzed kilku tygodni + bonus: paznokcie z lipca.

Do tego mój arsenał:
- odżywka Rhino z Kinetics do miękkich paznokci (moje po hybrydach są trochę delikatniejsze niż zwykle, ale na szczęście w ogóle się nie rozdwajają! A kiedyś rozwarstwiały się nawet do połowy płytki.)
- mieszanka olejków z opakowaniu po olejku pomarańczowym. Mam tam Alterrę, trochę rycyny, Hipp, olej sezamowy, trochę kokosowego - co mi w oko wpadło, to dolewałam
- nowość u mnie - serum winogronowe do skórek i paznokci; ma całkiem przyjemny skład (isopropyl palmitate, olej ze słodkich migdałów, olej winogronowy, olej sojowy, wit. E, zapach). Jest fajny do stosowania w ciągu dnia, bo ma mało tłustą konsystencję i wchłania się bardzo szybko. Kupiłam przedwczoraj na promocji w Hebe (za 9,99). Nawet jeśli się nie sprawdzi, to warto kupić dla fajnego opakowania, które się później na pewno przyda
- balsam 2x5 z Tisane

Chciałabym, żeby mi się w końcu wyrównała linia uśmiechu, bo na kilku paznokciach (głównie na wskazującym), mam ją bardzo krzywą.

Aha i nie zwracajcie uwagi na krzywo wypiłowane paznokcie. Próbowałam zrobić migdałki, ale jestem manualnym kretynem
Piękne, cudowne pazurki i do tego te smukłe palce.
Mając paluchy jak parówki zachwycam się zawsze szczupłymi palcami, bo sama takich mieć nie będę.

To Ty nie widziałaś mojej linii uśmiechu, teraz mam na kilku palcach pofalowany-maluję paznokcie odżywką(wygładzająca Lovely, naprawdę mi się podoba, bo przy dwóch warstwach paznokcie wyglądają mega naturalnie i schludnie), więc jest tunel i przyrost ruszył, na razie jest nierówny i wygląda zabawnie.

Daj znać jak u Ciebie sprawdzi się balsam 2x5, bo sama mam na niego straszną ochotę i jestem ciekawa jak się sprawdza.

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Mnie zawsze szkoda pilnika i boję się że po pierwsze się jakoś stępi a po drugie będzie cały w lakierze... Czy nic się złego pilnikowi nie stanie?
Ja często piłuję pomalowane paznokcie szklanym pilniczkiem Ewy Schmitt i nic się z nim złego nie dzieje-po użyciu myję go w wodzie z mydłem i jest jak nowy.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując