Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-01, 20:02   #283
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Gayenka wie co pisze
POszukaj sobie jeszcze w necie jak prawidłowo okreslić rozmiar biustonosza - bedziesz zaskoczona! I nie przejmuj sie, że przez pierwszych dni bedziesz miała wrażenie, że nie możesz oddychac w biustonoszu - to norma po jakims czasie będziesz zachodzić w głowe jak mogłas nosić te swoje 75B
A weż tak na szybko zmierz sobie obwod pod biustem - jak najscislej, na wydechu. Odejmij od tego co wyjdzie 5 i zaokrąglij w dół do cyfry podzielnej na 5 (np. jak Ci wyjdzie pod biustem 73, to odejmujesz od tego 5 - czyli wychodzi 68 i zaokrąglasz w dół do 65. 65 to właściwy obwód stanika by był). I jaki obwód Ci wyszedł????? Strasznie jestem ciekawa!

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Ja lubię ostatnio jestem zakochana w pesto bazyliowym z makaronem penne albo spaghetti .
Przepis jest banalny
Ugotować makaron al dente
wymieszać z pesto ( kupując pesto warto zwrócić uwagę na skład - dokładnie tak samo jak w kosmetykach powinno zawierać sporo bazylii, orzeszki pinii, ser oliwę.Można zrobić też samemu.
Posypać parmezanem lub mieszanką serów i gotowe .
Palce lizać mmm


idealny strój
Widzisz ty masz w miarę często spotykany rozmiar, jakbyś spróbowała zapytać o obwód 65 to zaczęły by się schody...
Mi też się udało spotkać ze zrozumieniem ale tylko 2 razy znacznie częściej w tej kwestii rozumie mnie wyszukiwarka w sklepach internetowych
Pesto
Moja Mała ma 60 E, ale mam fajny sklep u siebie na wsi z biustonoszami dla niej - jakie sa śliczne firma ava.
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Fiolka, po prostu trzeba szukać samej w sklepach, nie ma co wierzyć w dobre intencje pani sprzedającej. Ja wole być niewidzialna w takich sklepach.
Wiesz, ja nigdy nie jadłam pesto, do czego to porównać? Jakie pesto polecasz?
A jakiś makaron z sosem serowym robiony samodzielnie od poczatku do konca? Póki co zawsze mam zapas sosów typu Italiana Cztery sery. A chcialabym czasem zrobić coś sama.
Sosy do makaronow.
Cebulke podsmażyć na łyzce oliwy, dla mięsożernych razem z pokrojonym boczkiem wedzonym.
Jak sie cebulka zeszkli dodajemy zamrożony szpinak, po rozmrożeniu szpinaku pare minut smażymy. Dodajemy świeżą natke pietruszki (1 pęczek), 3-5 ząbków czosnku przecisnitego lub pokrojonego i znowu smażymy parę minut aż woda z mrozonego spzinaku odparuje - tylko pilnowac, żeby sie nie przypaliło zalewamy smietaną (ja daje przewaznie 18% piątnicy małą i małą 30%), można wrzucić suszone pomidory.

A taki bardzo szybki - pokrojona szynkę smażymy z cebulką, zalewamy smietaną 36% (gęsta), dodać czosnek i 1 czubatą łyżke koncentratu koncentratu - pycha!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-02-01 o 20:05
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora