Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zbliżyć się do koleżanki z roku?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-01, 17:40   #3
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 955
Dot.: Jak zbliżyć się do koleżanki z roku?

Cytat:
Napisane przez cotuzrobic Pokaż wiadomość
Jestem studentem, mam w swojej grupie pewną dziewczynę. Spodobała mi się w zasadzie pierwszego dnia jak zacząłem studia.

W zasadzie też od początku złapaliśmy ze sobą fajny kontakt. Siedzimy często w jednej ławce, czasem razem wracamy z zajęć. Bardzo dużo rozmawiamy, ale tylko i wyłącznie "służbowo". Tzn. nasze rozmowy dotyczą studiów, obgadujemy sobie wykładowców, roznosimy uczelniane plotki itd.

No i teraz nie wyśmiewajcie mnie. Nie każdy musi być macho, kobieciarzem i podrywaczem Nie zrobiłem nic, żeby ją "poderwać", a jestem już na 3cim roku. Doszedłem jednak do wniosku, że niedługo obrona licencjatu i szansa może się zmarnować.

Moje pytanie brzmi: co zrobić, żeby dać jej bardzo delikatnie do zrozumienia, że mi się podoba? Nie chcę wykładać kawy na ławę, bo to jednak takie trochę upokarzające dać do zrozumienia "chcę z Tobą być, ale Ty decyduj czy chcesz ze mną". Chcę pokazać jej, że coś może być na rzeczy, ale tak żeby nie była mnie do końca pewna.

I znów się nie wyśmiewajcie, ale to będzie moja pierwsza próba damsko-męska w ogóle (mimo wieku 21 lat). Mam zerowe doświadczenie w jakichkolwiek podrywach, więc proszę raczej o rady dla początkujących
Z takim podejściem będziesz miał naprawdę trudno w życiu. Uczucia i chęć bycia w związku są normalne, nie upokarzające.

Zwyczajnie powiedz, że podoba Ci się i czy chciałaby pójść z Tobą na kawę. Taka propozycja nie jest równie poważna co oświadczyny, więc podejdź do tego na luzie.
Mick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując