Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Slub z obcokrajowcem - organizacja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-09, 22:11   #18
giovannina
Raczkowanie
 
Avatar giovannina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wyspy
Wiadomości: 284
Dot.: Slub z obcokrajowcem - organizacja

Cytat:
Napisane przez bbaa Pokaż wiadomość
Hej Giovannina.
Jestem w tej samej sytuacji co ty... slub w przyszlym roku pod Krakowem tez z Irlandczykiem i tak jak wy mieszkamy w Irl. Dowiedzialas sie cos na temat papierkow?Wy planujecie slub konkordatowy??My chyba bedziemy mieli cywilny tutaj...bo podobno z konkordatowym za duzo papierkow...moze Ty masz wiecej informacji na ten temat...Jak narazie wesele prawie juz gotowe(sala ,orkiestra, samochod ) tylko jeszcze te wszystkie sprawy papierkowe zwiazane ze slubem....A jak wy?Ustaliliscie juz date,zabukowaliscie restauracje..??
Pozdrawiam
bbaa
czesc bbaa
narazie olalam papierki tzn tyle wiem co mi ksiadz tu w irl powiedzial, pisalam o tym wyzej.
nie wiem w jakim miesiacu sie zenicie ale jestem pod wrazeniem jak wiele juz zalatwilas, my poki co mamy sale i kosciol zabukowany, zamierzam jeszcze wkrotce zalatwic dj-a no i pasowaloby jakiegos dobrego kamerzyste i fotografa jeszcze w tym roku zlapac, ale jeszcze jestem zielona w tej kwestii, moze ty kogos polecisz.?
wszystko na mojej glowie bo moj tz nie kuma po polsku wiec cala organizacja w polsce ja sie zajmuje
co do slubu w usc to u nas odpada, po prostu chcemy miec 2 w jednym, tak czy inaczej jest duzo zachodu sprezymy sie i damy jakos rade a tak to wiesz slub w usc dodatkowe koszty impra kiecy no i problem kiedy rocznice obchodzic)
zartuje po prostu chcemy konkordatowy

dziewczyny na ktorej rece nosicie / bedzie nosic obraczke? lewej po zachodniemu czy prawej po naszemu?
giovannina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując