Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie mam pomysłu na siebie- co dalej zrobić ze swoim życiem ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 22:18   #8
Wielka niewiadoma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 6
Dot.: Nie mam pomysłu na siebie- co dalej zrobić ze swoim życiem ?

Hej dziewczyny, dziękuję Wam za odpowiedzi.
Jakimś sposobem założyłam ten sam wątek dwukrotnie To mój pierwszy raz więc przepraszam

Niebieskie oczko, z Twojego postu powiało optymizmem Aż chce się coś ze sobą robić czytając takie historie.
Powiem Wam, że Wasze posty bardzo mnie pocieszyły. Jak widać, osób z podobnym problemem jest więcej.

Odpowiadając na pytanie, studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, specjalizacja reklama i public relations. Dużo ostatnio myślałam nad tym, co zrobić, biłam się z myślami czy zostać na aktualnych studiach czy je rzucić. Postanowiłam dokończyć mgr. Co prawda gwarancji pracy nie mam w dalszym ciągu i podejrzewam, że nic się w tej sprawie nie zmieni przez najbliższe lata. Postanowiłam jednak, że te 2 lata nie spędzę jedynie na suchym studiowaniu, tylko zacznę nad sobą pracować. Orientowałam się, jak wyglądają płatne staże z UE, raczej nie zakwalifikuję się na taki staż, ponieważ średnia ocen, która pozwala się o taki staż ubiegać, oscyluje w granicach 4.5, a tyle niestety nie osiągnęłam

Natomiast dostałam namiar na strony, gdzie rejestrują się osoby poszukujące stażystów/ praktykantów. Będę starać się o praktyki, jestem skłonna pracować za darmo , byle tylko zapoznać się nieco z moim zawodem i móc nareszcie wpisać sobie coś sensownego do CV. Ze względu na obecną pracę, nie mogę sobie pozwolić na nic pełnoetatowego, jedynie kilka/ kilkanaście godzin tygodniowo.
Muszę też koniecznie zapisać się na lekcje języka, bo ostatnio w ogóle go nie używam i mimo, że niegdyś miałam język opanowany bardzo dobrze, tak teraz dużo zapomniałam
Chętnie zapisałabym się na kolejny kierunek, aby szybciej skończyć z edukacją, ale nie dałabym rady ani czasowo, ani finansowo.

Postanowiłam, że kończę ze staniem w miejscu, najwyższa pora ruszyć na przód.

naiyah mam podobnie, gdy pomyślę sobie, co w moim wieku mieli moi rodzice... Na tą chwilę mam na własność tyle, co Ty - telefon i komputer

Aga , a jaki kierunek studiujesz? I o jakim studium myślisz?

Edytowane przez Wielka niewiadoma
Czas edycji: 2011-11-22 o 22:20
Wielka niewiadoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując