Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-17, 16:10   #418
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez beti666 Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Kolor tej spódnicy do jakiego typu można przypisać? Bo mam bluzkę w tym kolorze i wyglądam w niej świetnie. Bardzo mnie to zdziwiło.

http://www.lovingit.pl/wp-content/up.../04/czarny.jpg
Intensywna zima To jest super twarzowy kolor dla intensywnych zim, oczywiście chodzi o fluorescencyjny, chłodniejszy odcień żółtego lub zielonego. Bo część sklepów sprzedaje jako fluo jaskrawy żółty, który nie jest fluorescencyjny, tylko po prostu zwyczajnie jaskrawy, a jest to odcień cieplejszy i raczej dla intensywnej wiosny. Prawdziwa fluorescencyjna żółć, taka lekko zielonkawa to kolor intensywnej zimy.


Też mam taką bluzkę, bardzo lubię ją nosić. Nie tylko kolor twarzowy, ale też zaskoczenie ludzi kiedy ten kolor, powszechnie uważany za szpecący, tak pięknie pasuje - bezcenne

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Pokaż wiadomość
Witam,

Podczytuję wątek od długiego czasu i mam pytanie: wydaje mi się, że jestem soft autumn (wcześniej typowałam inne podtypy, ale chyba właśnie kolory SA są dla mnie idealne). Czy mój typ urody będzie dobrze wyglądał w ciemnym, naturalnym brązie? Czy zbyt duży kontrast się utworzy jak dla soft autumn?

Celine Dion też miała takie ciemne włosy i ładnie wyglądała, a na taki pomysł wpadłam dzięki tej stronie:

http://www.prettyyourworld.com/Color...issue-010.html


Jak myślicie? Czy to za ciemny kolor jak dla SA?
Niekoniecznie, przy ciemnej oprawie oczu i oczach na pewno nie. Zresztą kontrasty u łagodnych podtypów nie muszą być bardzo niskie, zakres jest bardzo duży. Myk polega na tym, że przy zgaszonej karnacji i tak różnica w walorze nie będzie wyglądała na tak mocną, jak u zgaszonych typów.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora