Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-29, 07:19   #1253
DRJACQUES96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Ewi, dzięki za odpowiedź . A używasz rolki 1,5 od początku, czy miałaś jakąś z mniejszymi igłami? I gdzie kupiłaś jeża? Ja myślę o 0,5, ale na razie na Allegro chyba nie ma takich...

Gnębi mnie jeszcze jedna zasadnicza wątpliwość - wiem, że stany zapalne to przeciwwskazanie do rolki; właściwie nie mam aktywnego trądziku, ale jednak od czasu do czasu coś mi tam wyskoczy... Czy gdybym starała się unikać aktualnego wyprysku, będzie ok?
Takie stosowanie prewencyjne ma swoje dobre i złe strony , jak zreszta wszystko, więc nie bedzę tu robić wykładów ( mam dzisiaj jakiś taki filozoficzny dzień ?? ) , kwestia jest do zaobserwowania u siebie- czy skóra przyjmuje to dobrze , czy nie. Ja używam tylko wtedy , jak muszę , środki prewencyjne mam innego typu i tak jest chyba lepiej?

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja uprawiam sport 6x w tygodniu. Rolkuje twarz w sobote wieczorem, w niedziele mam dzien odpoczynku od cwiczen, a w poniedzialek juz nie piecze.
Ale jesteś gigant! Widzę , że masz wszystko poplanowane jak w ... szwajcarskim zegarku conajmniej! Ja rolluję twarz w piątek , chyba że w czwartek , bo idę na imprezę , a jak nie to w niedzielę już na pewno , a ze sportem koordynuję to tak , że biegam regularnie... od przyszłego tygodnia , bo w tym deszcz pada , boli mnie noga i mam chandrę
DRJACQUES96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując