Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-02, 17:47   #1723
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
ja nie zawsze mam czas tudziez ochote sie odzywac i komentowac kazdy z przypadkow z osoba
glaskac po glowce badz karcic
za sluszna pielegnacje uwazam polaczenie soli fizjologicznej i octeniseptu-w przypadku jamy ustnej szalwia badz dentosept
zadnych innych srodkow nie uznaje,bo maja naprawde albo negatywny wplyw na gojace sie przeklucie albo zaden

odstaw ta wode utleniona i juz
a ta kosmetyczka ma autoklaw do sterylizacji??
o dziekuje za wypowiedz

tak btw pozdrawiam z forum dnb.pl - widzialam ostatnio ze sie udzielalas nt jednej imprezy w b-b

ok, nie bede juz niczym smarowac, zreszta tak jak mowie, widze wyrazna poprawe, nie boli mnie juz i nawet zastanawiam sie nad zmiana tych moich kolczykow na jakies zwykle srebrne, a tych uzyc do przeklocia w drugim uchu, co zreszta zaproponowala mi sama kosmetyczka tylko jak sama powiedziala trzeba by bylo te kolczyki wysterylizowac itp zeby sie jakies dziadostwo nie zrobilo w nowych dziurkach.

nie pytam jej jakie ma papiery i na co, chociaz na scianach w salonie ma sporo zawieszonych i z ciekawosci nastepnym razem spojrze co na nich pisze.


edit: z ciekawosci spojrzalam co to jest ten autoklaw do sterylizacji i widzialam cos takiego u niej .
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże

Edytowane przez elffee
Czas edycji: 2009-01-02 o 17:50
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując