Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 20:03   #144
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16619240]Dziewczeta (), miala opisac Wam wrazenia po zoltym pudrze Klinika, bo pamietam, ze kilka z Was prosilo.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...cien-skory.htm
Otoz, puder jest zolty i to mocno. Ja mam bardzo bardzo jasna skore i troszke mnie pozolca, ale minimalnie. Rzadko kto ma tak jasna skore jak ja, wiec to nie bedzie dla Was problemem . Moim zdaniem nie nadaje sie zbytnio do kladzenia go na buzie solo. Raczej tylko na fluid.
Mam cere wrazliwa, sklonna do zapychania, latwo ulegajaca podraznieniom. Bardzo zle reaguje na zimno (robie sie cala czerwona a caly makijaz nagle znika, tak samo zle reaguje na klimatyzacje). Nie mam jednak typowo naczynkowej skory. Nigdy nie uzywalam kremu na naczynka. Nie robie sie czerwona po alkoholu. Nie mam ani jednego widocznego badz peknietego naczynka na buzi (na udach niestety tak ). Puder zdecydowanie ogranicza czerwone plamy na buzi. Sa one jasniejsze i jest ich mniej. Daje raczej matowe wykonczenie. Nakladalam oczywiscie wykrecanym pedzlem Sephory.
Jesli ktos ma problemy z czerwienieniem to polecam.[/QUOTE]OooOoo to ja chyba bede na niego tez polowac niby nie mam czerwonej buzki, ale na zimno jednak reaguje wiec bedzie jak znalazl

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Poluj, poluj, przynajmniej sprawdź, bo mi bardzo pasują

Już ?
wlasnie....szybko poszlo! trzeba cos na tru kupic w nagrode

sprawdze kolorki w douglasie czy jest jakis dla mnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora