Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-02, 21:52   #3184
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Makinka, Nonus, Marakuja, Gosada dziekuje za opinie o filmiku

Ishi przesyłam Ci dobre fluidy !!! A Tobie Marakuja kopa w 4 litery .... ale szczerze mowiac wiem jak to jest nie umiec sklecic 1 zdania. Ja zawsze pisalam byle co na poczatku, pisałam prace, a potem wstawialam nowy poczatek napisany na koncu (zreszta do tej pory jak mam cos napisac to własnie tak to wyglada).
Eeejjj! Może to jest metoda i dla mnie?
Skoro nie mogę się zebrać do napisania początku, to może napiszę cokolwiek a najtrudniejsze zostawię na później?
Dzięki Młoda, jutro się za to wezmę! Ale tak już na stówę, w czwartek chcę promotorowi zawieźć cały 1 rozdział teorii Dam radę! Dam radę!
Aaaaaaaaa! I ja też uwieeelbiaaam sushi

Greatdee - mogę tylko współczuć promotorki i wierzyć, że mój pan psor "nie zostawi mnie sierotami"...

Aaaaa i jak już o plecach - nie wiem czy jeszcze pamiętacie, ale też mnie bolały i wystraszyłam się, że to kręgosłup ucierpiał na intensywnym trenowaniu szóstki Weidera. Tak jak obiecałam - poszłam do lekarza.
To nie kręgosłup, ale nie mam się z czego cieszyć.
Mam zespół biodra strzelającego - właśnie jestem w trakcie rehabilitacji, ale jakoś nie wierzę, że ona cokolwiek zmieni
A najsmutniejsze jest to, że lekarz.... zabronił mi chodzić na siatkówkę ;(
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora