Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-24, 19:34   #985
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nidava
może nie spadek nastroju, ale jakieś wahania psychiki napewno nie chcę byc nachalna, ale czy mogłabyś mi opisac Twój problem cery? chciałabym porównac ze swoim
trzymaj się mocno!
zaden problem-kiedy zaczynalam sie leczyc mialam raczej krostki nie pryszcze na calej twarzy,nie mialam typowych"wulkanow",czasem cos z nich przeradzalo sie w duze bolace pryszcze.Wszystko dlugo pozostawalo na twarzy.Potem przez 3 lata Diane-35-w tym czasie zero problemu.W pazdzerniku wywalilam Diane do smieci i problem wrocil zwielokrotnionynajpierw jeden policzek zajety juz nie krostami,ale malymi ropniakami,jeden obok drugiego,procz tego te bolace podskorne gule.Przelazlo przez brode i zaczelo wlazic na drugi polik.Wszystko dlugo sie goilo.Pelno wagrow(nie wyciskalam bo nie wolno-nawet kosmetyczka nie chciala).Z nich tez powstawaly pryszcze.W rezultacie okrapny tradzik,pelno blizn,sladow,skora nierowna,choroblliwie cienka(caly czas bylam pod opieka lekarzy z przycodni).W Wielkanocny poranek szlag mnie trafil,bo przezylam szok tak bylo zle.Potem natychmiast wizyta prywatnie i antybiotyk+differin.Tak jak jest teraz to bajka po prostu.Dalabym sobie dolozyc chyba 10 kilo zeby tylko przyszcze znikly na ZAWSZE.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora