Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-10, 20:59   #1796
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Witam serdecznie,

bardzo proszę o pomoc w sprawie poniższego kremu,
chodzi mi czy zapewni on dobrą ochronę przeciw promieniom,czy jest stabilny i czy dobrze nawilża?

Bioderma, Hydrabio UV, Fluide Hydrant SPF15/UVA 15 (Fluid nawilżający z fitrem UV)

Skład:
WATER (AQUA), DICAPRYLYL CARBONATE, GLYCERIN, CYCLOHEXASILOXANE, OCTOCRYLENE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL, XYLITOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CYCLOPENTASILOXANE, ALCOHOL DENAT., ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, PTFE, STEARYL DIMETHICONE, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, PEG-100 STEARATE, NIACINAMIDE, PYRUS MALUS (APPLE) FRUIT EXTRACT, ANHYDROXYLITOL, MANNITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, GLYCERYL STEARATE, BARIUM SULFATE (CI 77120), C20-22 ALCOHOLS, DECYL GLUCOSIDE, CETYL ALCOHOL, CREATINE, TOCOPHERYL ACETATE, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, XYLITYLGLUCOSIDE, CYCLOMETHICONE, POLYISOBUTENE, HEXYLDECANOL, DIMETHICONE, SODIUM HYDROXIDE, PROPYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, XANTHAN GUM, ECTOIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DISODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ISOBUTYLPARABEN, PROPYLPARABEN, FRAGRANCE (PARFUM)

Dodam, że używam teraz serum z 15 % kwasem glikolowym i ochronę spf 40, jednak na jesienno-zimową porę wolałbym coś bardziej nawilżającego i jednocześnie lżejszego.
Mało czasu spędzam na dworze, więc myślę że podany wyżej preparat wystarczy mi jako ochrona.
Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam!
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora