Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-27, 16:26   #4199
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Daj, daj i nam wrzuć - bo ja swoim jeszcze nie malowałam dzisiaj wieczorem cos będę robic... ale chyba kraka tego się czepię.


eeeeee przesadzasz... ja jak mam na uczelnie isc to wtedy mi wstyd bo tyle ludzi zobaczy ze mam niektóre krótsze itp... (chociaz teraz jestem całkiem zadowolona, są krótkie i okrągłe ale w miare równe...)


dziękuję


aaaa widzisz, to faktycznie musiała cię położyć, że nie pomalowałaś
Niee, nie przesadzam Ty jeszcze masz czym pomalować, a ja?

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Zapomniałam Wam napisać, że kupiłam dziś 2 lakiery. Ale tanie były, więc po raz kolejny jest mi wybaczone. Oczo*ebną zieleń. Piękna jest. Taka soczysta, zieloniutka trawka wiosenna tylko z ostro wzmocnionym pigmentem
I przybrudzony pomarańcz. Taki zgaszony i stonowany. Z przebijającą nutką szarości. Też ładny ale tyłka nie urywa
I oczywiście aż pchały mi się w ręce 2 kolejne odcienie różu ale twarda byłam

I już korci mnie żeby zmalować coś nowymi nabytkami... Ale w sobotę idę na ślub cywilny i nie wypada wyskoczyć z takim połaczeniem zieleni z pomarańczem
Machnę chyba dziś frencha jakiego a w niedzielę zmaluję coś tymi nowymi lakierami. I po sobocie skracam paznokcie. Do weekendu jakoś je przecierpię ale wkurza mnie to klejenie tego jednego złamasa środkowego Zetnę i będzie spokój
Oj Karolka Pokazuj tą zieeeeeleń
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora