Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-05, 10:25   #1913
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Korah, savon noir Alepii z glinką i eukaliptusem mam od kilku tygodni i bardzo sobie chwalę. To już moje trzecie pudełko czarnego mydła, ale poprzednie były bez dodatków. W tym glinka działa trochę jak peeling, co jest fajne, natomiast mydło z tymi dodatkami trudniej rozprowadzić niż zwykłe.

Co do talku, to jest on niewątpliwie naturalnym minerałem. Owszem, były jakieś badania dotyczące kancerogenności, ale przeprowadzano je na osobach, które przyjmowały talk doustnie i przed dłuższy czas. Kiedyś się tym interesowałam i doszłam do wniosku, że w niewielkim dawkach (stosuję go tylko w razie niespodzianek) i na skórę jest on OK. Mnie nie zapycha - to jak zawsze jest sprawa indywidualna.
Ja mam to czyste mydlo z oliwek bez dodatków, śmierdzi mi strasznie, skoro piszesz, że to z dodatkami trudno się rozprowadza, to zastanawiam się, jak ja bym byla w stanie je rozprowadzić, bo to moje to taka wstrętna maź, same ceregiele z nim odchodzą, choć niewątpliwie fajnie dziala na skórę.


Dziewczyny, ja kupowalam w natura24 przez allegro i też bylam sceptycznie do nich nastawiona, przede wszystkim po tym, w jakim tonie odpowiadają na negatywne/neutralne komentarze i po wpisie na stronie 'o mnie'. Strasznie dziwnie to wszystko brzmi. Tak jakby z góry zakladali, ze będą jakieś problemy z kupujacymi, czego oni sobie absolutnie nie życzą. Nie lubię takiego tonu.

Co do talku, to także slyszalam o jego kancerogenności. Wydaje mi się jednak, że jeśli jest gdzieś dalej w skladzie, to można na niego przymknąć oko. Unikam tylko pudrów, gdzie jest on na pierwszym-trzecim miejscu w skladzie, zwlaszcza sypkich.

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Korah, a kto by Ci pozwolił odejść???
My bez Ciebie jak te dzieci we mgle!!
Tyś naszym GURU
Dzięki Anula, ale chyba mnie przeceniasz, z resztą Wy też jesteście kopalnią wiedzy dla mnie

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Już sobie wyobraziłam jak się nogami zapierasz.

Tak w ogóle sobie dzisiaj pomyślałam, że my to byśmy końca świata nawet nie zauważyły i jeszcze ktoś by nas szturchał a my: nie teraz, bo ja zakupy przez internet robię, promocja jest!

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-06-05 o 10:08
Korah jest offline Zgłoś do moderatora