Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 15:12   #916
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
ja tam ogolnie nie mam nic przeciwko wycieniowanym włosom, ale (i tu pojawia się rzecz najwazniejsza) moje włosy jeśli już cieniować to tak od połowy szyi przy włosach za ramiona, bo jak mam jakoś bardziej pocieniowane to wygladam jakbym nie miała włosów

i nie zgodzę się, że cieiowane włosy to tylko proste włosy - falowane, czy kręcone też mogą ładnie wyglądać jeśli będą umiejętnie scięte, wystopniowane czy tam wycieniowane
niestety nie kazdy fryzjer umie odpowiednio sciąc włosy, czasem mam wrazenie ze niektorzy mają jakiś jeden sposób cieniowania i stosują go bez względu na włosy klientek....
Zgadzam się Ja mam kręcone i zawsze cieniuję, bez tego wyglądam głupio Jednak nie chodzę do byle jakich fryzjerów, mam 2 sprawdzone fryzjerki i tylko im oddaję moje włosy, już od kilku lat ;P Próby wybrania się do innech fryzjerów zawsze kończyły się mega katastrofą

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Ja daje swoje włosy z dzisiaj, podcięłam mi mama, strasznie aparat w tym telefonie kolor przeklamuje jakby na fiolet?
Jakie masz ładne loczki To Twoje naturalne, czy wyczarowałaś sobie fryzurę lokówką?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora