Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 17:41   #3346
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
zeby kupic cos z YR trzeba patrzec na sklad bo maja sciemy duzo ale ogolnie z natura maja malo wspolnego szkoda to tylko taka reklama
Q10 zapobiega procesom starzenia sie skory nie tylko jesli chodzi o buzke ale biuscik i skora calego ciala jest wazna dostarcza tez energii dla ciala odtruwa i regeneruje tez organizm napewno nie zaszkodzi mlodej skorze
To może ja też sie zdecyduje na ten kremik... co prawda ja mam dopiero 21 ale skóra bardzo łatwo mi sie przesusza i szybko łuszczy. Niby nie ma co przesadzać ale ja u siebie juz widze pod nosem taką lekką zmarszczke. Po składzie widze że to po prostu treściwy kremik odżywczy, ten bez q10, wiec raczej nie powinien zaszkodzić, zwłaszcza zimą. Dobrze myśle?
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Lady, bardzo

Wrzucam fotki wyprostowanej czesci wlosow, ja jestem zachwycona
dwa pierwsze- bez lampy
trzecie- z lampa

robilam ze standardowa woda z pudelka- 9%
Kurcze wszystkim tak ładnie ten Wellaton wychodzi
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziekuje dziewczyny
Asiu mam sredni blond, wg palety majirela stawiam jednak na 8,11 bo naturalne mam dosc popielate, ale slabo sie rozjasniaja...Załącznik 4300715

dzieki

robilam wellatonem 12/1
Moje też takie 8.11 I tez sie trudno rozjaśniają...
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dobre to
Albo sie zejdą, albo będą w separacji
To dasz je na terapie
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hej blondaski! Od 2 dni mnie nie ma bo cos mi sie z netem stalo:-( niby mam zasieg a strona ciagle wygasa. Pisze z komorki poki co. Jade dzis z dziadkiem po pralke. Wczoraj mialam z nim maly wypadek.przewrocil mi sie na ziemie i walnal glowa o schody,ale nic sie nie stalo procz guza.
Buahot fajnie wloski wyszly.
Dopoki neta nie zalatwie,bede z doskoku z tel. Buziaki kochane!
Dobrze ze z dziadkiem wszystko ok, trzymaj sie!
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Laski który byście brały z tej aukcji http://allegro.pl/jaapee-lakiero-zel...844955012.html
podoba mi sie 15,19,23 , 42 a chce wziąć dwa i zastanawiam sie pomiędzy 15 czy 19 czy 23 bo 42 na pewno biorę
Ja bym sie powaznie zastanowiła czy wogóle brać, ja co prawda kupowałam od tego sprzedawcy tylko lakiery zwykłe. Pal pies jeśli chodzi o jakość, ale kolory zupelnie inne niz na zdjęciach. Intensywny turkus okazał się majtkowym niebieskim, a zieleń w kolorze świeżo skoszonej trawy zwykłym jasnym zielonym

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;30145969]Hej dziewczyny Mam pytanie. Czy to prawda, że włosy z tyłu głowy rozjaśniają się wolniej?[/QUOTE]

Tak.


Dziewczyny słyszałyscie cos moze żeby wycofywali c12? Moja mama farbowała 2 tygodnie temu i nigdzie nie mogła znaleźć farby... w żadnym Rossmannie ani markecie, dopiero na ryneczku w jakiejś małej drogerii znalazła. Ja teraz już szukam bo za 2 tygodnie farbuje chyba, i faktycznie c12 nigdzie nie ma
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora