Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik różowaty a peeling
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-24, 18:09   #10
olcias79
Raczkowanie
 
Avatar olcias79
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 113
Dot.: Trądzik różowaty a peeling

Cytat:
Napisane przez Pianistka1988 Pokaż wiadomość
W takim razie przetestuje ten peeling.....
A jeszcze taka ciekawostka.....
Dermatolog przepisał mi na mój trądzik różowaty METRONIDAZOL i AKNEROXID L Po Metronizadolu skóra tak mi się przesuszyła, że masakra, a po tym płynie, którego i tak nie mogłam trzymać dłużej niż kilka sekund wypalało mi skóre!!!!! Wkurzyłam się, rzuciłam leki w kąt i zafundowałam sobie serię zabiegów z kwasem migdałowym i o dziwo jest lepiej!!! Nie wiem czy kwas migdałowy jest wskazany przy trądziku różowatym, ale mnie pomaga

P.S. Gdzie mogę kupić ten peeling z biochemii urody? Tylko przez internet??
Ja z dnia na dzień dostałam trądzik różowaty, nie wiem dokładnie jaka jest jego przyczyna, miałam zawsze ładną i bezproblemową cerę a tu nagle najpierw czerwona twarz a parę dni później okropne krosty :-( męczyłam się, chodziłam po różnych dermatologach i trafiłam w końcu na odpowiedniego lekarza. Pani doktor przepisała mi właśnie Metronidazol i maść robioną na zamówienie i jak ręką odjął. Tabletki pomogły mi praktycznie z dnia na dzień plus maść którą stosowałam na noc a na dzień krem nawilżający do zmywania makijażu stosowałam emulsję cetaphil. Metronidazol raczej twarzy mi nie wysuszał ale trzeba go stosować regularnie żeby dal efekty ja po 4 dniach zażywania widziałam kolosalną różnicę. Niestety wiem, że tego trądziku się nie wyleczy już...
olcias79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując