Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-15, 21:48   #2974
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Heh, wiedziałam, że na mnie naskoczysz
To nie są cukiereczki, ale to zapalenie pojawia się u mnie regularnie od kilku lat. Dostaję na nie ZAWSZE dokładnie to, co mam w domu
a to nie jest tak, że trzeba całą serię antybiotyku wybrać nawet jak jest już lepiej z objawami?
Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
w grę wchodzi vichy dermablend 25 czy ktoras uzywala i moze sie wypowiedzieć??
ja używałam, ale 15
jest bardzo dobrze kryjący, ale nie całkowicie (wszystkich krostek i śladów u mnie nie zakrywał, ale dobrze wyglądał)
niestety zostawał na wszystkim czego się człowiek dotknie (telefon ), ale ja mam tłustą cerę, konieczny do niego jest puder fixujący wg mnie

jeśli masz niewielkie przebarwienia poszukałabym czegoś innego
Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
Pomalowałam pazurki pięknym zielonym od Lovely Gloss Like Gel.. Nie wyrabiam z tą jakością, straszna! Bąbelkuje to, schnie długo, kolorystyka tylko cudowna. I ten kolor mnie skusił, uwielbiam zielonki, a szczególnie takie.. No i masz tu babo plecak :/ Może z topem by się lepiej zachowywał - bez jest koszmar. Wczoraj już z nim próbowałam i nie wyrobiłam tego czekania na schnięcie (1 w nocy, a on ciągle schnie ), zmyłam. Dzisiaj idzie szybciej, ale co z tego, skoro bąbelki wszystko psują
Generalnie to tak myślałam, że będzie podobny niewypał co blogeska kolekcja, ale aż do wczoraj wciąż miałam nadzieję..

Potem może pokażę jak wygląda )
łe to strasznie słabo, aż sobie pomaluję chyba moim
chociaż jeden pazur malowałam i wydawało się super (może od wykończenia zależy?)
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Pokazuję! Już jest na blogu z szerszym opisem serii.
nie widzi mi się mat i te drobiny, może top?
paznokcie bardzo ładne
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mani na dziś. Folkowe chodziło za mną od wieków.
jak chusta
cudowne!
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora